Popular 

Uzman Maymun Zindanı Haritası

90lvl biyolog grevlerinde sizden bu boss u bulmanızı ister. Sangsun Dong Maymun Zindanı Uzman Grubu.

Kizil Ormana Nasil Gidilir Kizillar

Normal maymun zindanı haritası zor maymun.

Uzman maymun zindanı haritası. Kolay Maymun Zindanı Maymun Zindanı Başlangı Haritası resimde grdğmz gibidir. Uriel in verdiği bazı grevleri burada yapmanız gerekecekBu zindanın patronu Kaya Maymun dur. Hasun Dong Maymun Zındanı Başlangı Jungsun Dong Maymun Zindanı Normal Sangsun Dong Maymun Zindanı Uzman.

İkinci kydeki maymun zindanı yani kolay maymun zindanının sonuna gidiş. Bakra Jinno Bokjung Chunjo Jayang Shinsoo Yaşlı Adam. Bu zindandaki maymunlar ok gldr.

Metin2 Maymun Lordu yolu maymun zindanı. Merhabalar Maymun Zindanı Metin2 Oyununda Dşk Levelde Gelir Elde Edebişeeğiniz Bir Yerdir. Dnyanın en byk fikir koleksiyonu olan Pinterestte metin2 wiki adlı kullanıcının metin2wiki neler keşfettiğini grn.

Maymun zindanı sonuna ulaşabilmemiz iin iki farklı yol bulunmaktadır bunların birisini kırmızı ile diğerini mavi ile gsterdim Ben genellikle kırmızı olan yolu tercih ediyorum ve aklımda İlk ayrımdan sola sonraki. Maymun Lordu kesilince hangi itemler dşer. Hasun Dong Maymun Zındanı Başlangı Kolay maymun zindanı olarak bilinen Hasun Dong maymun zindanlarının başlangıcıdır.

Wha Anıtına ulaşmış olacaksınız. Maymun lordu nerdedir Sangsun Dong Maymun Zindanı Uzman Zor Maymun Zindanı olarakta bilinen Sangsun Dong Yongbi lnn tam ortasında bulunmaktadırBu zindandaki maymunlar ok gldr. Normal Maymun Zindanı olarakta bilinenJungsun Dong Yongbi lnde sağ altta bulunurBu zindanda bulunan maymunlar Kolay maymun zindanındakilerden biraz daha gldrAyrıca yine bazı grevleri burada tamamlamak zorundasınız.

19 Nisan 2019 2106 0 0. Bu harita da numaralara ve izilen yola dikkat ederseniz direk olarak boss ve anıtlara ulaşabilirsiniz. Ayrımdan sağa beşinci ayrımdan sola ve 6.

Metin2 normal maymun zindanı haritası ile size verilen anıtları bul grevini haritaya bakarak yapabilirsiniz. Kolay maymun zindanının sonunun kordinatları. Maymun Zindanı Haritası Uzman Normal Başlangı.

55 lvl bir patrondur. Kolay maymun zindanı olarak bilinen Hasun Dong maymun zindanlarının başlangıcıdırİyi bir mcadeleye hazır olunnk. Zor Maymun Zindanı Haritası Metin2 Normal Maymun Zindanı Haritası – Bu makaledeki notlar.

ABONE OLURSANIZ DEVAMI GELECEKMZİK EKLEYEMEDİM. Burda harflendirilmiş kapılardan sırası ile dediklerimizi yaparsanız istediğiniz yere gidebilirsiniz. Zor Maymun Zindanı olarakta bilinen Sangsun Dong Yongbi lnn tam ortasında bulunmaktadırBu zindandaki maymunlar ok gldr.

Zor Maymun Zindanı Haritası. Tm Haritaları Merhabalar Maymun Zindanı Metin2 Oyununda Dşk Levelde Gelir Elde Edebişe. Maymun Zindanı Anıtlarının Yeri Ve Konumu.

1 Maymun Lordu1 Gl. Bu zindanın patronu Maymun Lordudur. Metin2 de zor maymun zindanında gezinti yapacaksanız ve Zor maymun bossuna gitmek iin nasıl bir yol izlemek gerektiğini size harita ve aıklama ile bilgilendirmek istedik.

21Kas2018 – Maymun Zindanı Haritası Uzman Normal Başlangı. Zelikle 55 Levellerin Takıldığı Yerdirnki Maymun Zindanındaki Bosslardan Maymun Yumurta Peti Dşyor Ruh Taşı Taşı Dşyor Ve Bitkiler DşyorBuradaki Bossları Kesebilmeniz İin Maymun. Sangsun Dong Maymun Zindanı Uzman Zor Maymun Zindanı olarakta bilinen Sangsun Dong Yongbi lnn tam ortasında bulunmaktadır.

5222015 Merhaba Bu konu altından maymun zindanlarının haritalarına ve her maymun zindanında bulunan bosslara ayrıca ihtiyacınız olan diğer bilgilere erişebilirsiniz. Maymun Zindanı Anıtlarının Yeri ve Konumu Maymun Zindanı Anıtlarının MultiHack XY Konumu. Metin2 Normal Maymun Zindanı Wha anıtı Su anıtı ve Normal Maymun Zindanı Boss a gidilen yol haritası.

Zor Maymun Zindanı haritası Sangsun Dong map.

Metin2 Kasim Ayi Turkey Etkinlik Takvimi Metin2 Wikim Maymunlar Harita

Metin2 Maymun Zindani Haritasi

Related posts

Leave a Comment